Hotel Digital Workshop

Místo konání

Roman Dvořák

D-EDGE

Program 9.30

Roman Dvořák
Spojte se s D-EDGE

Nikita Inzhevatov

GUESTJOY

Program 9.55

Nikita Inzhevatov

Nikita Inzhevatov was born in Russia. After moving to Sofia, Bulgaria at the age of 3 and finishing high school there, he decided to move to Prague, the Czech Republic, to continue with his studies abroad. He has worked in the spheres of IT, automotive, tourism, and finance. A former national ice hockey player, he is also fond of the newest technologies, fin-tech, and innovations that help the business development and growth.

Spojte se s GUESTJOY

Marián Madara

PROTEL

Program 10.15

Marián Madara

Marián sa špecializuje na oblasť e-commerce a digitálneho predaja viac ako 20 rokov. Pracoval na pozíciach e-commerce manager pre nízkonákladovú leteckú spoločnosť, online cestovnú agentúru a 4 roky pre najväčšiu hotelovú skupinu na Slovensku prevádzkujúcu približne 1000 izieb - Tatry mountain resorts. Zúčastnil sa vývoja mnohých webov a online predajných nástrojov ako aj výmien inventory systémov.

Spojte se s PROTEL

Hotel Digital Workshop
Kontaktujte přednášejícího

Informace shromážděné o Vás jsou určeny pro společnost D-EDGE a její poskytovatele IT služeb za účelem zpracování Vašeho požadavku o registraci. Pokud jste zaškrtli výše uvedené políčko, souhlasíte s tím, aby společnost Hotel Digital Workshop Partners obdržela Vaše kontaktní údaje, aby Vás mohla kontaktovat nebo Vám zasílat novinky e-mailem. V souladu se zákonem na ochranu osobních údajů máte ke svým osobním údajům právo přístupu, na jejich opravy a na odstranění vašich údajů a také právo na námitku proti zpracování dat. S jakýmkoli požadavkem se jednoduše obracejte písemně na adresu: communication@d-edge.com.

Přednášející

Hotel Grandezza

Zelný trh 314/2, 602 00 Brno-střed, Czechia

Tel.: +420 542 106 010 Oficiální webová stránka: Oficiální webová stránka  |  Jak se tam dostanu:

Kontakt

Isabelle Falque

Global Marketing & Communication Director
D-EDGE

ifalque@d-edge.com
+33 6 78 68 09 80

Gregor Halek

Sales Director CEE
D-EDGE

ghalek@d-edge.com
+420 222 201 300

Kontaktujte přednášejícího