Hotel Digital Workshop

Pořádá

Ve spolupráci s

  • Partner HDL: guestjoy
  • Partner HDL: protel

Hotel Digital Workshop

Diskutujte. Podíl. Učit se.
Hotel Digital Workshop je velmi pohodlný způsob pro rušné hotelové hosty, kteří se při raňajkách nebo po práci podaří shromažďovat informace a tipy od klíčových hráčů v oboru "Hotelová online distribuce: co dnes skutečně prodává pokoje?"
Spolu s partnerem D-EDGE se odborní partneři podělí o své tipy a pomohou vám dešifrovat, jaké trendy skutečně ovlivňují náš průmysl a co skutečně funguje pro váš hotel.

Registrovat

Omezený počet míst

Program

9.00

Uvítací káva

9.30

Analyzujeme vývoj výkonnosti různých distribučních kanálů a definujeme nejlepší kombinaci pro váš hotel

D-EDGE provedl na základě milionů dat shromážděných v průběhu posledních 5 let unikátní studii, která analyzuje vývoj prodeje online kanálu po kanále. Které kanály jsou nejvýkonnější, na kterém kanálu pozorujeme nejnižší míru zrušení, nejvyšší příjem na pokoj? Na konci této prezentace budete moci zjistit, jaký je vítězný distribuční mix pro váš hotel podle vaší strategie.

9.55

Znovuobjevení cesty hosta

Za posledních 10 let se v pohostinství změnilo mnoho věcí, včetně způsobu, jakým chtějí hosté komunikovat s hotely. Nikita vás provede tím, jak vytvořit nejlepší zážitek z digitálního hosta, připravit personalizované nabídky a získat pozitivní zpětnou vazbu.

10.15

Nezabúdate na Metasearch?

Podívejme se, jak se meta vyhledávání vyvíjí a jak mohou hotely využívat stávající trendy na zvýšení přímých rezervací. Moderní PMS, channel manager a rezervační systém jako nástroje pro dosažení úspěchu v této výzvě.

10.35

Konec

Hotel Digital Workshop Brno
Registrovat

Děkujeme vám za zájem o naši konferenci. Abyste obdrželi svou BEZPLATNOU pozvánku, poskytněte nám své údaje.

Jste hoteliér? Ano Ne

Rád bych měl jako doprovod:

 
Informace shromážděné o Vás jsou určeny pro společnost D-EDGE a její poskytovatele IT služeb za účelem zpracování Vašeho požadavku o registraci. Pokud jste zaškrtli výše uvedené políčko, souhlasíte s tím, aby společnost Hotel Digital Workshop Partners obdržela Vaše kontaktní údaje, aby Vás mohla kontaktovat nebo Vám zasílat novinky e-mailem. V souladu se zákonem na ochranu osobních údajů máte ke svým osobním údajům právo přístupu, na jejich opravy a na odstranění vašich údajů a také právo na námitku proti zpracování dat. S jakýmkoli požadavkem se jednoduše obracejte písemně na adresu: communication@d-edge.com.

Omezený počet míst

Přednášející

Hotel Grandezza

Zelný trh 314/2, 602 00 Brno-střed, Czechia

Tel.: +420 542 106 010 Oficiální webová stránka: Oficiální webová stránka  |  Jak se tam dostanu:

Kontakt

Isabelle Falque

Global Marketing & Communication Director
D-EDGE

ifalque@d-edge.com
+33 6 78 68 09 80

Gregor Halek

Sales Director CEE
D-EDGE

ghalek@d-edge.com
+420 222 201 300