Hotel Digital Workshop

Pořádá

Ve spolupráci s

  • Partner HDL: guestjoy
  • Partner HDL: protel

Hotelová online distribuce: Co dnes skutečně prodává pokoje?

Diskutujte. Sdílejte. Učte se.
Hotel Digital Workshop je velmi pohodlný způsob, jak zaneprázdnění hoteliéři mohou sbírat informace a tipy od klíčových průmyslových hráčů během snídaně nebo po práci kolem tématu „Online distribuce hotelů: co dnes skutečně prodává pokoje?“ Spolu s D-EDGE budou odborní partneři sdílet osvědčené postupy a pomohou vám rozluštit, jaké trendy skutečně ovlivňují náš průmysl a co může ve vašem hotelu skutečně fungovat.

Program

9.00

Uvítací káva

9.30

Analyzujeme vývoj výkonnosti různých distribučních kanálů a definujeme nejlepší kombinaci pro váš hotel

D-EDGE provedl na základě milionů dat shromážděných v průběhu posledních 5 let unikátní studii, která analyzuje vývoj prodeje online kanálu po kanále. Které kanály jsou nejvýkonnější, na kterém kanálu pozorujeme nejnižší míru zrušení, nejvyšší příjem na pokoj? Na konci této prezentace budete moci zjistit, jaký je vítězný distribuční mix pro váš hotel podle vaší strategie.

9.55

Znovuobjevení cesty hosta

Za posledních 10 let se v pohostinství změnilo mnoho věcí, včetně způsobu, jakým chtějí hosté komunikovat s hotely. Nikita vás provede tím, jak vytvořit nejlepší zážitek z digitálního hosta, připravit personalizované nabídky a získat pozitivní zpětnou vazbu.

10.15

Nezabúdate na Metasearch?

Podívejme se, jak se meta vyhledávání vyvíjí a jak mohou hotely využívat stávající trendy na zvýšení přímých rezervací. Moderní PMS, channel manager a rezervační systém jako nástroje pro dosažení úspěchu v této výzvě.

10.35

Konec

Přednášející

Hotel Grandezza

Zelný trh 314/2, 602 00 Brno-střed, Czechia

Tel.: +420 542 106 010 Oficiální webová stránka: Oficiální webová stránka  |  Jak se tam dostanu:

Kontakt

Isabelle Falque

Global Marketing & Communication Director
D-EDGE

ifalque@d-edge.com
+33 6 78 68 09 80

Gregor Halek

Sales Director CEE
D-EDGE

ghalek@d-edge.com
+420 222 201 300

Kontaktujte přednášejícího