Hotel Digital Lab

Přednášející

Gregor Halek

D-EDGE

Denní program 9.45

Gregor Halek

Gregor zahájil svou kariéru v oboru hotelových technologií jako klíčový manažer účtu pro RateTiger v Londýně. Poté se přestěhoval do Krakova, kde působil jako Senior Customer Support Manager. Po celkem 4 letech byl Gregor nabídnut, aby se připojil k D-EDGE k rozvoji východoevropského podnikání se sídlem v Praze. Dnes je zodpovědný za rostoucí tým a portfolio v celé východní Evropě, včetně Pobaltí.

Spojte se s D-EDGE

Marián Madara

PROTEL

Denní program 10.10

Marián Madara

Marián sa špecializuje na oblasť e-commerce a digitálneho predaja viac ako 20 rokov. Pracoval na pozíciach e-commerce manager pre nízkonákladovú leteckú spoločnosť, online cestovnú agentúru a 4 roky pre najväčšiu hotelovú skupinu na Slovensku prevádzkujúcu približne 1000 izieb - Tatry mountain resorts. Zúčastnil sa vývoja mnohých webov a online predajných nástrojov ako aj výmien inventory systémov.

Spojte se s PROTEL

Adam Kuna

HOTELBEDS

Denní program 10.30

Adam Kuna

TBC

Spojte se s HOTELBEDS

Hadrien Lanne

D-EDGE

Denní program 11.10

Hadrien Lanne

Hadrien Lanne je Hlavním manžerem oddělení pro Digital Media u D-EDGE. Zkušený digitální marketér, Hadrien a jeho tým, se sídlem v Paříži a Singapuru, podporují více než 2 000 hotelů ve své digitální marketingové strategii tím, že řídí online kampaně, které vedou k přímým rezervacím a zvýšením konverzí, kterou prokazují pozitivní návratností investic. Hadrien pomáhá při vývoji širokého spektra nejmodernějších digitálních marketingových řešení pro hotely D-EDGE a díky svým každodenním kontaktům s předními digitálními hráči, jako jsou Google, Tripadvisor nebo Trivago, Hadrien nabízí jedinečné odborné znalosti v oblasti online reklamy pro nezávislé hotely.

Spojte se s D-EDGE

Rita Amaral

THE HOTELS NETWORK

Denní program 11.30

Rita Amaral

International Sales Manager at The Hotels Network Rita získala za posledních 10 let cennou zkušenost v odvětví pohostinství a digitálním marketingu tím, že nejdříve pracovala pro skupinu hotelů Ritz-Carlton před tím, než se přesunula do luxusního hotelového OTA, Splendia.com. Od roku 2016, kdy se Rita přidala k Síti hotelů a úzce spolupracovala s hotelovými značkami v Evropě, na Středním Východě a v Jižní Americe, aby jim pomáhala optimalizovat jejich strategii přímé rezervace s cílem nyvýšit konverze webových stránek a ADR. Absolvovala řízení hotelů na střední škole ESHTE, v Portugalsku a má postgraduální titul z on-line marketingu a digitální strategie z ekonomické fakulty EAE Business School, Španělsko.

Spojte se s THE HOTELS NETWORK

Carola Klampt

AIRBNB

Denní program 11.50

Carola Klampt

Carola cesta v Airbnb začala před více jak 2 lety. Původně zodpovídala za rozvoj podnikání v jižním Německu, pak se přidala k Butikovému hotelu a podnikání v Serviced Apartments, když se Airbnb rozšířil do hotelů. Stejně tak, že spravuje tuto funkci pro Německo, Rakousko a Švýcarsko, od letoška rovněž zodpovídá za hotelnictví v České republice, Polsku, Maďarsku, Estonsku a Lotyšsku. Carola má rozsáhlé znalosti v pohostinství a na začátku své profesní kariéry pracovala v 5hvězdičkových hotelech v Německu před tím, než strávila 6 let v Irsku, kde získávala zkušenosti v rozvoji podnikání pro globální společnost FinTech. Ve své stávající pozici v Airbnb může propojit své porozumění odvětví pohostinství, jakož i své technické a podnikatelské znalosti, které získala v odvětví FinTech.

Spojte se s AIRBNB

Hotel Digital Lab
Kontaktujte přednášejícího

Informace shromážděné o vás jsou určeny pro D-EDGE a jeho poskytovatele IT služeb, aby mohli zpracovat Vaši registrační žádost. Pokud jste zaškrtli výše uvedené kolonky, souhlasíte s tím, že partneři společnosti Hotel Digital Lab jsou obeznámeni vašimi kontaktními údaji, aby vás mohli kontaktovat a / nebo zaslat e-mailem. V souladu se zákonem o ochraně osobních údajů máte právo na přístup, opravu a vymazání údajů o vás, jakož i právo vznést námitky proti jejich zpracování. Pro jakoukoliv žádost jednoduše napište na adresu: communication@d-edge.com.

Místo konání

Panorama Hotel Praha

Milevská 7, 140 63 Praha 4-Nusle, Czechia

Tel: +420 261 161 111 Oficiální stránka: Oficiální stránka  |  Jak se tam dostat?

Kontakt

Isabelle Falque

Global Marketing & Communication Director
D-EDGE

ifalque@d-edge.com
+33 6 78 68 09 80

Gregor Halek

Sales Director CEE
D-EDGE

ghalek@d-edge.com
+420 222 201 300

Kontaktujte přednášejícího