Hotel Digital Lab

Pořádá

Ve spolupráci s

  • Partner HDL: airbnb
  • Partner HDL: hotelbeds
  • Partner HDL: protel
  • Partner HDL: the-hotels-network

Hotelová online distribuce: Co dnes skutečně prodává pokoje?

Získejte inspiraci. Získejte odborné znalosti.
Za půl dne konference Hotel Digital Lab soustřeďuje množství informací pro hotelové hosty, kteří chtějí maximalizovat svůj online prodej po tématu "Hotelová online distribuce: co dnes skutečně prodává pokoje?" Spolu s D-EDGE se odborní partneři podělí o své tipy a pomohou vám rozluštit jaké trendy skutečně ovlivňují náš průmysl a co může efektivně pracovat pro váš hotel.

Program

9.00

Uvítací káva

9.45

Analyzujeme vývoj výkonnosti různých distribučních kanálů a definujeme nejlepší kombinaci pro váš hotel

D-EDGE provedl na základě milionů dat shromážděných v průběhu posledních 5 let unikátní studii, která analyzuje vývoj online prodeje hotelových kanálů po kanálech. Které kanály jsou nejvýkonnější, na kterém kanálu pozorujeme nejnižší míru zrušení, nejvyšší příjem na pokoj? Na konci této prezentace budete moci zjistit, jaký je vítězný distribuční mix pro váš hotel podle vaší strategie.

10.10

Jak může hotel těžit z Meta-vyhledávání a z Google Hotel Ads

Podívejme se, jak se meta vyhledávání vyvíjí a jak mohou hotely využívat stávající trendy na zvýšení přímých rezervací. Moderní PMS, channel manager a rezervační systém jako nástroje pro dosažení úspěchu v této výzvě.

10.30

Wholesalers: kdo jsou, jak pracují a jak je můžete jako hoteliér využít na maximum?

Ve velice dynamickém a proměnlivém prostředí wholesalers nadále hrají klíčovou úlohu v turistickém odvětví, zlepšováním výkonu hotelů a poskytování základny pro jejich podnikání tím, že poskytují vyváženou směs trhů a se zaměřením na dlouhodobá partnerství.

10.50

Přestávka na kávu

11.10

Dynamické ceny, Rezervace na Google, Voice: jak to ovlivní váš přímý prodej?

Objevte nové postupy klíčových hráčů a nová využití cestujících a jejich potenciální dopady na prodej. Díky této prezentaci můžete být také připraveni využít nové příležitosti a zlepšit svůj zisk.

11.30

Prediktivní Personalizace: Jak strojové učení a prediktivní analýzy jsou revolucí přímé rezervace

Všichni hoteliéři by měli být z prediktivní personalizace nadšení, neboť proměňuje tradiční uvažování tím, že přidává uživatele do rovnice revenue managementu. Každý host je konec konců odlišný - tak, proč byste měli ukazovat tutéž cenu každému? V této relaci se budeme zabývat tím, jak hotely mohou prakticky využít postupy strojového učení, aby zlepšily zážitek z užívání webových stránek a současně zvýšily příjem hotelu.

11.50

Boutikové hotely na Airbnb: staňte se součástí celosvětového společenství

Carola během této prezentace odhalí nejlepší postupy, které využívají nejúspěšnější hotely u Airbnb. Rovněž podrobně popíše profil a hlavní vlastnosti hostů Airbnb, aby vám umožnila přizpůsobit vaši nabídku této cílové skupině.

12.15

Koktejl Oběd

Místo konání

Panorama Hotel Praha

Milevská 7, 140 63 Praha 4-Nusle, Czechia

Tel: +420 261 161 111 Oficiální stránka: Oficiální stránka  |  Jak se tam dostat?

Kontakt

Isabelle Falque

Global Marketing & Communication Director
D-EDGE

ifalque@d-edge.com
+33 6 78 68 09 80

Gregor Halek

Sales Director CEE
D-EDGE

ghalek@d-edge.com
+420 222 201 300

Kontaktujte přednášejícího