Hotel Digital Workshop

Pořádá

Ve spolupráci s

  • Partner HDL: guestjoy
  • Partner HDL: protel

Hotelová online distribuce: Co dnes skutečně prodává pokoje?

Diskutujte. Podíl. Učit se.
Hotel Digital Workshop je velmi pohodlný způsob pro rušné hotelové hosty, kteří se při raňajkách nebo po práci podaří shromažďovat informace a tipy od klíčových hráčů v oboru "Hotelová online distribuce: co dnes skutečně prodává pokoje?"
Spolu s partnerem D-EDGE se odborní partneři podělí o své tipy a pomohou vám dešifrovat, jaké trendy skutečně ovlivňují náš průmysl a co skutečně funguje pro váš hotel.

Předběžná registrace

Omezený počet míst

Hotel Digital Workshop Brno
Předběžná registrace

Děkujeme vám za zájem o naši konferenci. Abyste obdrželi svou BEZPLATNOU pozvánku, poskytněte nám své údaje.

Jste hoteliér? Ano Ne

Rád bych měl jako doprovod:

 
Informace shromážděné o Vás jsou určeny pro společnost D-EDGE a její poskytovatele IT služeb za účelem zpracování Vašeho požadavku o registraci. Pokud jste zaškrtli výše uvedené políčko, souhlasíte s tím, aby společnost Hotel Digital Lab Partners obdržela Vaše kontaktní údaje, aby Vás mohla kontaktovat nebo Vám zasílat novinky e-mailem. V souladu se zákonem na ochranu osobních údajů máte ke svým osobním údajům právo přístupu, na jejich opravy a na odstranění vašich údajů a také právo na námitku proti zpracování dat. S jakýmkoli požadavkem se jednoduše obracejte písemně na adresu: communication@d-edge.com.

Omezený počet míst