Hotel Digital Lab

Pořádá

Ve spolupráci s

  • Partner FDL: google
  • Partner FDL: the-hotels-network
  • Partner FDL: protel
  • Partner FDL: ideas

Jak zvýšit zisk v digitálním a datově řízeném světě?

Pro úspěšnost kteréhokoli hotelu je životně důležitá distribuce a digitální marketing pro hotely je stále propracovanější.
FASTBOOKING & Availpro v partnerství s významnými specialisty v odvětví hotelnických služeb se podělili o odlišnou cestu pro hoteliéry, jak optimalizovat jejich digitální distribuci a získat tak zdravou rovnováhu mezi různými marketingovými kanály.
Během semináře Digital Lab společně odhalovali praktické a použitelné techniky, jak mohou hoteliéři optimalizovat svou digitální distribuci a maximalizovat ziskovost.
Stáhněte si zprávu z konference, která zahrnuje klíčové body z prezentace.

Program

9:00

Káva na uvítanou

10:00

10:10

Problematika konverze: jak zlepšit výkon webových stránek – Website Direct?

Míra konverze webových stránek hotelu je určena několika faktory, kterým je třeba porozumět, abyste byli schopni je optimalizovat. Laťka je vysoko: 1 další bod v konverzi představuje několik bodů zvýšení marže. Tato prezentace vám pomůže identifikovat zdroje pohybů, které se zpeněží nejlépe (a ty, na které můžete zapomenout). Zjistíte také, jak vaše cenová strategie ovlivňuje vaši konverzi a jak vám může pomoci snížit náklady na pořízení.

10:35

Konverze díky kontextu a personalizaci

Zlepšete konverzi webových stránek vašeho hotelu: Použijte kontext z více zdrojů a personalizaci v reálném čase, abyste přesvědčili zákazníka, že přišel do správného hotelu a měl by si ho rezervovat na vašem webu.

11:00

Přeměna problémů s platbami na příležitosti

Nezajímalo vás jakožto majitele hotelu, jak se lépe zaměřit na zákazníky a méně na papírování? Objevte nejnovější technologické trendy a řešení, která vám mohou pomoci odstranit všechny ruční úkoly související s otázkami platby. Vraťte se zpět do samého srdce vašeho podnikání: zákaznický servis!

11:15

Váš hotel v srdci digitální ekonomiky

V hotelu se vše točí kolem klienta, ale majitel hotelu velmi často neví vše o svých klientech a nemůže vytvářet přímé komunikační kanály. Evoluce informačních technologií přináší nový svět systémů, který s vámi hovoří a sděluje vám vše o vašich hostech, předjímá jejich požadavky, vytváří přímé kontakty, buduje loajalitu a zvyšuje výnosy. Objevte nová řešení integrace systémů a dat, uvolněte svou kreativitu a realizujte svou představu o hotelnictví v budoucnu.

11:35

Používání technologie pro přímý zisk

Inovace je kritickou součástí dnešniho hotelnictví, která ovlivňuje příjmy, zisk a zážitky hostů. Objevte některé nové technologie, které dnes utváří náš průmysl.

11:55

Jak reagovat na novou cestu rezervace a digitální využití hyper-propojených cestovatelů?

Na Googlu byla vyvinuta řada inovací, které zlepšují uživatelské zkušenosti v reklamách Google Hotel Ads stejně jako ve vyhledávacích nástrojích. Podívejte se, jak mohou hoteliéři tyto inovace využít ke zdokonalení své viditelnosti na Googlu a zvýšit své přímé rezervace

12:15

Závěr a ukončení

12:20

Malé občerstvení

Místo konání

The President Hotel

Náměstí Curieových 1/100 110 00 Praha 1

Tel.: +420 234 614 101 Oficiální webová stránka: Oficiální webová stránka  |  Jak se tam dostanu:

Kontakt

Isabelle Falque

Global Marketing & Communication Director
FASTBOOKING

ifalque@fastbooking.net
+33 1 73 73 01 12

Gregor Halek

Sales Director CEE
Availpro

gregor.halek@availpro.com
+420 222 201 300