Hotel Digital Lab

Rečníci

Marek Harbulak

ZHR SR

Program 14.00

picto dialogue

Gregor Halek

Riaditeľ predaja a rozvoja obchodu, stredná a východná Európa Availpro

Program 14.20

Gregor Halek

Gregor začal svoju kariéru v hotelovom technologickom priemysle ako kľúčový manažér pre významných zákazníkov v spoločnosti RateTiger v Londýne. Potom sa presťahoval do Krakova, kde pôsobil ako hlavný manažér podpory zákazníkov. Po štyroch rokoch dostal Gregor ponuku pracovať pre Availpro, pôsobiť v Prahe a vybudovať obchod vo východnej Európe. Dnes je zodpovedný za rastúci tím a portfólio v celej východnej Európe, vrátane Pobaltia.

Dagmar Trefilkova

Prevádzkový manažér OFERETA

Program 14.40

Dagmar Trefilkova

Dagmar Trefílková, Operations Manager v OFERETA.COM je absolventkou odboru mezinárodního obchodu Obchodní fakulty na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. První praktické zkušenosti s obchodním zastupováním klientů získala v zemích Střední Ameriky. Věnovala se taktéž redakční, marketingové a obchodní aktivitě pro největší české kulturní online portály. Následně pevně zakotvila v oblasti online digital marketingu. V OFERETA.COM dokázala spojit svou kreativitu s nejmodernějšími technologiemi s důrazem na krásný a funkční online design.

Benjamin Kittl

CEO & Idea Maker Hores Plus

Program 15.00

picto dialogue

Benjamin začal svoju kariéru v hotelovom priemysle v hoteli Casa Marcello a Art Nouveau Hotel Paris v Prahe. Potom sa presťahoval do svojho rodinného podniku HORES Property Management System, ako manažér podpory zákazníkov. Po šiestich rokoch prevzal Benjamin administratívu spoločnosti na rozvoj európskeho podnikania založeného v Prahe. Dnes je zodpovedný za rastúci tím a portfólio v strednej a východnej Európe vrátane Pobaltia.

Ing Andrea Kováčiková

Associate Market Manager Expedia Group

Program 15.35

Ing Andrea Kováčiková

Práca v hotelovom segmente mi otvorila cestu do medzinárodného sveta OTAs. V rámci skupiny Expedia group pôsobím už takmer 2 roky a mám na starosti Slovenský trh. Silné marketingové zázemie, skúsenosti z hotelového segmentu a najmä srdce hoteliéra mi pomáhajú pri strategických rozhodnutiach, ktoré vedú k optimalizácii hotelového revenue manažmentu, podpore predaja, spokojnosti hotela na jednej strane a k dobrej skúsenosti a spokojnosti zákaznika na strane druhej.

Erik Donko

ERDO

Program 15.55

picto dialogue

Francis-Louis Passerini

Generálny riaditeľ, južná Európa, Blízky východ, Afrika FASTBOOKING

Program 16.15

Francis-Louis Passerini

Po pôsobení na pozícií riaditeľa marketingu pre Hotel Plaza a riaditeľa predaja a marketingu pre Hotel Laguna Palace, ktoré sú najlepšími benátskymi hotelmi, vytvoril Francis-Louis Passerini v roku 2002 svoju vlastnú spoločnosť internetových služieb. Začal spolupracovať so spoločnosťou FASTBOOKING, stal sa zástupcom predaja spoločnosti v Taliansku a následne získal pozíciu riaditeľa dcérskej spoločnosti FASTBOOKING v Taliansku v roku 2005 V máji 2014 začal Francis spravovať región južnej Európy, Blízkeho východu a Afriky. V súčasnosti pôsobí v Benátkach. Francis získal diplom z Bolonskej univerzity.

Miesto

DoubleTree by Hilton Bratislava

Trnavská cesta 27/A, 831 04 Bratislava, Slovakia

Telefón: +421 2 32340111 Webová stránka: Webová stránka  |  Ako sa sem dostanete?

Kontakt

Raphaëlle Boissicat

Riaditeľ pre marketing a komunikáciu
Availpro

raphaelle.boissicat@availpro.com
+33 6 34 92 05 07