Hotel Digital Lab

Organizuje

V spolupráci s

  • Partner FDL: hores-plus
  • Partner FDL: erdo
  • Partner FDL: expedia-group
  • Partner FDL: ofereta
  • Partner FDL: slovak-association-of-hotels-and-restaurants-(zhr-sr)

Hotel Digital Lab

Vyhradené pre hotely a vedené vedúcimi predstaviteľmi priemyslu, Hotel Digital Labs pokrývajú najaktuálnejšie témy a poskytujú kľúč k pochopeniu trendov, ktoré pre hotely formujú budúcnosť predaja: Spôsobujú metavyhľadávače posun v rovnováhe moci? Ako môžu hotelieri využiť inovácie spoločnosti Google na priamejšie riadenie prevádzky?... Počas konferencie predstavia rečníci prehľad trendov a najmä poskytnú tipy a odborné rady hotelierom o tom, ako využiť nové príležitosti k rastu zisku v dátovom a digitálnom svete.

Registrovať

Obmedzený počet miest

Program

13.30

Uvítacia káva

14.00

14.20

Od problémov s platbami k obchodným príležitostiam

Ak vás ako hoteliera zaujíma, ako venovať viac pozornosti hosťom ako papierovaniu, príďte si počuť nové trendy a riešenia v oblasti technológií, ktoré vám pomôžu eliminovať všetky manuálne úkony pri problémoch s platbami a pomôžu vám vrátiť sa k tomu, čo z vás robí kráľom služieb.

14.40

VYTVÁŘENÍ HOTELOVÝCH NABÍDEK NEBYLO NIKDY SNAŽŠÍ

Hledáte intuitivní online nástroj pro tvorbu nabídek pro vaše hosty? Zkuste Oferetu. Odpovídejte na poptávky ubytování krásně vypadající nabídkou. I pro komplikované skupinové poptávky je nabídka přehledná, vypadá skvěle a budí pozitivné emoce. Velké call to action tlačítko "Rezervovat" vede hosty k přímé rezervaci.

15.00

Stručný pohľad na HORES Property Management system - horúce novinky a plány

HORES je dynamická softwarová firma, která vyvíjí a dodává moderní informační systémy pro hotely a ubytovací zařízení. Hoteliérům a ostatním zaměstancům hotelu pomáháme mít dokonalý přehled o svém provozu, uvolňujeme jim ruce od administrativy a umožňujeme jim dělat ta správná rozhodnutí. Máme více než 25 let zkušeností s více než 600 hotely používajích náš hotelový systém. Zájem o naše produkty se neustále zvyšuje, stále pracujeme na nových funkcích a sledujeme aktuální trendy v hotelnictví.

15.20

Prestávka

15.35

Sila partnerstva

Technologické inovácie sú dnes súčasťou nášho života. Prinášajú veľa nových možností a pozitívnych zmien. Je len na vás, do akej miery ich využijete vo svoj prospech, pre efektívnu podporu vášho businessu. Expedia prináša zmeny, aby vám bola silným partnerom.

15.55

16.15

Výzvy, ktoré prinášajú zmeny: ako môžete zlepšiť výkonnosť vašej webovej stránky

16.35

Záver

16.45

Občerstvenie

Hotel Digital Lab Bratislava
Registrácia

Ďakujeme za váš záujem o našu konferenciu. Ak chcete dostať DODATOČNÚ pozvánku, uveďte svoje údaje.

Ste hotelierom? Áno Nie

Mám záujem o sprievod:

 
Information collected about you is intended for FASTBOOKING/Availpro and its IT service providers, in order to process your registration request. If you ticked the above box, you agree that Hotel Digital Lab Partners are provided with your contact details so they can contact you and/or send you email newsletter. In accordance with the Data Protection Act, you have the right to access, correct and delete data about you, as well as the right to object to its processing. For any request, simply write to: communication@fastbooking.net.

Obmedzený počet miest

Miesto

DoubleTree by Hilton Bratislava

Trnavská cesta 27/A, 831 04 Bratislava, Slovakia

Telefón: +421 2 32340111 Webová stránka: Webová stránka  |  Ako sa sem dostanete?

Kontakt

Raphaëlle Boissicat

Riaditeľ pre marketing a komunikáciu
Availpro

raphaelle.boissicat@availpro.com
+33 6 34 92 05 07